سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

بلندگوی سیستم اعلام سرقت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در سالها پیش فعالیت خود را در زمینه فروش بلندگوی سیستم اعلام سرقت و کلیه تجهیزات امنیتی برای سازه های گوناگون آغاز نمود و در حال حاضر نیز مفتخر است اعلام دارد که تا کنون تنها تجهیزاتی با بالاترین کیفیت و از میان برندهای محبوب را بفروش رسانده است.

سیستم های اعلام سرقت از بهترین سیستم هایی هستند که میتوانند در جلوگیری از سرقت نقش داشته باشند و  در عصر حاضر نیز با توجه به ویژگی های بسیار زیاد خود کاربرد زیادی پیدا کرده اند. این سیستم از اجزای مختلفی برخوردار هستند که باید به بلندگوی سیستم اعلام سرقت اشاره نمود. بلندگوی سیستم اعلام سرقت همانطور که از نامش نیز پیداست وظیفه آژیر کشیدن و مطلع ساختن مالک ساختمان را بر عهده دارد. مهم ترین کار پس از تشخیص حرکت در سیستم دزدگیر آگاهی سازی کاربران توسط بلند گو میباشد. آژیر را معمولا در فضایی نصب میکنند که در صورت فعال شدن صدای آن برای همه قابل شنیدن باشد.بلندگوی سیستم اعلام سرقت نسبت به مدل خود میتواند صدا با حجم متفاوتی را تولید کند.

بلندگوی سیستم اعلام سرقت

بلندگوی سیستم اعلام سرقت را از میان بلندگوهای پر قدرت انتخاب کنید

بلندگوی سیستم اعلام سرقت باید از قدرت بالایی برخوردار باشد که البته قدرت بلندگو به ابعاد سازه نیز بستگی دارد و  در صورتیکه سازه با متراژ بالایی را در اختیار دارید پس باید بلندگوی پر قدرت تری را انتخاب نمایید. در برخی از سازه ها و امان مانند اماکن تجاری ، اداری  و صنعتی انتخاب و خرید بلندگوی سیستم اعلام سرقت پر قدرت بسیار مهم است زیرا بلندگوهایی که قدرت مناسبی ندارند نمیتوانند در اطلاع رسانی و هشدار دادن به کاربر و مالکان چندان موثر واقع شوند. همچنین در کنار قدرت بالا بلندگوها باید بتوانند طول عمر و همچنین دوام خوبی نیز داشته باشند. برخی از بلندگوها با توجه به قدرت خوب خود اما چندان کیفیتی ندارند که در کوتاه مدت شاهد افت کیفی صدا و یا از کار افتادن آن خواهیم بود. برای خرید بلندگوی سیستم اعلام سرقت با بالاترین قدرت و همچنین با کیفیت مناسب با شرکت فهام در که از شرکت های پیشرو در زمینه فروش تجهیزات امنیتی میباشد تماس حاصل نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()