سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

بست گونیایی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فهام در نامی آشنا برای حرفه ای میباشد و یکی از شرکت های بسیار معتبر در زمینه فروش تجهیزات مورد نیاز برای ساخت و راه اندازی درب های سکوریت، درب های پارکینگی و از این دست تجهیزات از جمله بست گونیایی محسوب میگردد. این شرکت برای اینکه بتواند  رضایت مشتریان خود را جلب نماید قیمت محصولات خود را بسیار مناسب در نطر گرفته است.

بست ها نقش مهمی در ایجاد اتصال در بخش های مختلف درب های شیشه ای و سکوریتی دارند و بدون استفاده از بست ها امکان اتصال وجود نخواهد داشت. بست ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که یکی از آنها بست گونیایی میباشد. بست گونیایی که نام دیگر آن بست ۹۰ درجه نیز میباشد میتواند برای ثابت نگه داشتن شیشه آن هم به صورت ثابت و با زاویه ای ۹۰ درجه ای کاربردی و قابل استفاده باشد. انواع و اقسام بست های گونیایی تولید میشوند که عمده تفاوت آنها به نوع متریال به کار رفته در ساخت بست مربوط میشود. یکی از پر کاربرد ترین متریال ها در ساخت بست گونیایی استیل ۳۰۴ میباشد.

خرید بست گونیایی

برای خرید بست گونیایی بهتر است تا ابتدا مشاوره و اطلاعاتی را کسب نموده و سپس بر اساس اطلاعات به دست آمده بست گونیایی را خریداری نمایید. البته در صورتی که برای خرید بست گونیایی اطلاعات کافی را در اختیار دارید میتوانید به راحتی بست را سفارش دهید اما در صورت عدم آگاهی بهتر است تا اطلاعاتی را کسب و خرید آگاهانه ای داشته باشید. برای خرید بست گونیایی در صورتیکه به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل نمایید. این شرکت مجموعه ای از با تجربه ترین کارشناسان و همچنین بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار دارد که امکان خرید محصولی ایده ال و با مشاوره کامل را برای شما به همراه خواهد داشت.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()