سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

بست گرد (بست 131)

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اگر به انواع بست و اتصالات از جمله بست گرد (بست 131) نیاز دارید و به دنبال فروشگاهی هستید که با کیفیت ترین بست را نیز با قیمت مناسب بفروش برساند میتوانید شرکت فهام در از جمله شرکت های پیشرو در زمینه فروش انواع تجهیزات ساختمانی و بست و اتصالات تماس حاصل نمایید.

بست ها یکی از اصلی ترین و مهم ترین اجزای یک درب سکوریت محسوب میشوند و میتوانند اتصالاتی متفاوت از جمله اتصال میان شیشه به شیشه و همچنین اتصال شیشه به دیگر بخش ها را بوجود آورند. انواع و اقسام بست ها برای تولید و مونتاژ درب های سکوریتی و شیشه ای مورد استفاده قرار میگیرند که میتوان به بست گرد و یا بست ۱۳۱ اشاره کرد. بست گرد (بست 131) برای اتصال کتیبه به شیشه ثابت و یا اتصال چهار شیشه از نوع ثابت مورد استفاده بسیار زیادی دارد.

انواع بست گرد (بست 131) بر اساس متریال

متریال های مختلفی در ساخت و تولید بست گرد مورد استفاده قرار میگیرد که از پر کاربرد ترین این متریال ها باید به آهن با رویه کروم، استیل ۲۰۱،  رویه استیل طلایی و استیل براق اشاره کرد. هر یک از این متریال ها در زمان مناسب کاربرد خاص خود را دارند و میتوانند برای اتصال مورد استفاده قرار گیرند. اما یکی از نکاتی که برای خرید بست گرد (بست 131) باید به یاد داشته باشید کیفیت متریال به کار رفته در ساخت بست میباشد و هر چه کیفیت آن افزایش یابد و متریال به کار رفته در تولید آن مرغوب تر باشد در نتیجه دوام و طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت. اگر موفق به یافتن بست گرد (بست 131) با کیفیت و مرغوب شوید در نتیجه اتصالی بسیار محکم تر را نیز ایجاد خواهید کرد اما در غیر اینصورت اتصال بعد از مدتی با مشکل مواجه خواهد شد و ممکن است مجبور شوید تا بست را تعویض و بست دیگری را جایگزین آن کنید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()