سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

استوپ شیشه سکوریت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت فهام در از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه فروش انواع استوپ شیشه سکوریت و درب های پارکینگی و اتومات است که توانسته با توجه به کیفیت بالای محصولات خود و همچنین قیمت مناسب مشتریان زیادی را از سراسر کشور جذب کند و رضایت آنها را به طور کامل جلب نماید.

برخی از درب های شیشه سکوریت وجود دارند که وزن بالایی دارند و همین موضوع نیز باعث شده تا ارام بند توانایی کنترل آنرا در هنگام بسته شدن نداشته باشد. یکی از تجهیزاتی که در این مواقع میتواند برای نگهداری درب کاملا مناسب و کار آمد باشد استوپ شیشه سکوریت است که میتواند در کنترل درب عملکرد مناسبی را از خود نشان میدهد.استوپ شیشه سکوریت بر خلاف آرام بند که تنها تا حدی میتواند درب را در هنگام باز و بسته شدن کنترل کند از قابلیت کنترل درب و بخصوص درب های سنگین آن هم به طور کامل برخوردار است. یکی از بزرگترین ویژگی های استوپ شیشه سکوریت در کامل باز شدن درب میباشد و میتواند تا زاویه ۱۷۵ درجه باز و بعد از آن نیز به طور خودکار بسته شود.

 استوپ شیشه سکوریت

استوپ روکار و تو کار شیشه سکوریت

استوپ های رو کار شیشه سکوریت به دو دسته استوپ های روکار و همچنین استوپ های تو کار تقسیم بندی میشوند که هر یک به نوعی در شرایط خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از انواع استوپ ها که بر روی زمین نصب میشود استوپ تو کار است که برای نصب آن ابتدا زمین  حفرشده و در داخل زمین تعبیهمیشود. اما نوع دیگری از استوپ نیز وجود دارد که به آن روکار گفته میشود و بر روی شیشه نصب و اجرا میگردد. در مواقعی از این نوع استوپ استفاده میشود که امکان استفاده از استوپ های تو کار وجود نداشته باشد. استوپ های تو کار و همچنین روکار در دو نوع وارداتی و تولید داخل بفروش میرسند که نسبت به بودجه و انتظاری که از  آن دارید میتوانید استوپ مناسب را تهیه نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()