سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

آیفون تصویری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

انتخاب یک  آیفون تصویری مناسب کار آسانی نیست و به تخصص نیاز دارد اما شرکت فهام در کار را برای شما آسان کرده است و به راحتی میتنوانید بهترین آیفون را آن هم با قیمت مناسب از این شرکت و با مشاوره کامل از کارشناسان با تجربه مجموعه تهیه نمایید.

امروزه آیفون های تصویری نقش بسیار مهمی در  امنیت ساختمان دارند و ساکنین میتوانند با مشاهده فردی که جلوی درب ایستاده و تشخیص هویت او نسبت به باز کردن درب اقدام کنند.آیفون تصویری امروزه بعنوان یکی از وسایل امنیتی پر استفاده و محبوب طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. کارایی این وسیله تا جایی افزایش پیدا کرده که آیفون های تصویری هوشمند حتی وظیفه یک نگهبان را بر عهده گرفته اند. آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی و حفاظتی است که علاوه بر صوت امکان مشاهده مراجعه کننده را برای شما فراهم میکند. این کار از طریق انتقال تصویر دوربین پنل بیرونی به مانیتور داخل انجام میپذیرد. ایفون های تصویری در دو مدل سیاه و سفید و رنگی تقسیم بندی میشوند که هر کدام نیز مدل های مختلفی را در بر میگیرند. اندازه صفحه نمایش مانیتورها با مقیاس اینچ کد گذاری میشود.

آیفون تصویری

اجزای تشکیل دهنده آیفون تصویری

۱-پنل که به آن صفحه دم دری هم گفته میشود

۲ – مانیتور داخل واحد

۳- منبع تغذیه

۴-قفل در باز کن

یکی از ویژگی های آیفون های تصویری جدید برقراری ارتباط با نگهبانی یا ارتباط داخلی با هر یک از واحد ها هم از خصوصیات متداول در میان درب باز کن های امروزی میباشد به این صورت که با گرفتن شماره ای که برای هر واحد ساکنین داخل ساختمان تعریق میشود میتوان با آن واحد ارتباط برقرار کرد.

آیفون هایی که دارای این ویژگی هستند میتوانند شماره واحد تماس گیرنده را بر روی مانیتور نمایش دهند. همچنین در آیفون هایی که امکان برقراری ارتباط با نگهبانی را دارد میتوان با لابی ساختمان در ارتباط بود و یا اینکه واحد نگهباتی با شما در ارتباط باشد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()