سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

آنتن مرکزی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت های زیادی را برای خرید آنتن مرکزی و تجهیزات امنیتی میتوانید انتخاب کنید اما  اطمینان کردن به هر شرکتی با توجه به تجهیزات تقلبی فراوانی که در بازار یافت میشود کاری سخت و دشوار میباشد. با انتخاب شرکت فهام در این اطمینان را پیدا خواهید کرد که میتوانید با کیفیت ترین تجهیزات را آن هم با قیمت مناسب میتوانید خریداری کنید.

آنتن مرکزی به مجموعه ای از ابزارها گفته میشود که اطلاعات مختلفی مثل تصاویر ویدئویی، ماهواره ای و حتی تصاویر داخلی همچون دوربین های مداربسته را دریافت نموده و آنرا به چندین گیرنده ارسال میکند.

آنتن مرکزی

در ساختمان های امروزی که بیش از یک گیرنده داشته باشند می بایست از آنتن مرکزی استفاده شود. آنتن مرکزی در واقع یک سیستم تک و مجزا نیست و از چندین بخش متفاوت تشکیل شده است. نحوه ی کار سیستم بسیار آسان است بطوری که آنتن اصلی سیگنال ها را از فرستنده دریافت میکند و این سیگنال ها توسط یک آمپلی فایر تقویت میشوند و سپس در یک بخش جداگانه به تقسیم نمودن آنها میپردازد. در انتهای کار نیز توسط کابل به گیرنده متصل خواهد شد.

بخش دریافت: این قسمت بخشی برای دریافت از فرستنده بوده که شامل آنتن یا مبدل تصاویر ویدئویی است.

بخش تقویت: این قسمت شامل یک آمپلی فایر است که بتوان با آن سیگنال را تقویت کرد.

بخش تقسیم: در این بخش از اسپلیتر برای تقسیم نهایی استفاده میشود و در این بین از یک سوئیچ نیز برای تقسیم سیگنال که در بخش قبلی تقویت شده بمنظور ارسال به گیرنده بهره برده میشود.

بخش انتقال: در نهایت از یک کابل کواکسیال برای انتقال سیگنال به سمت گیرنده استفاده میشود.

لزوم استفاده از آنتن مرکزی چیست؟

در آپارتمان ها اگر هر واحد بخواهد بصورت مستقل از یک آنتن جداگانه استفاده کند با مشکلاتی روبرو خواهد شد، برای همین منظور میبایست از آنتن مرکزی استفاده کند.

شرکت فهام در  یکی از عمده عرضه کنندگان و فروشندگان انواع تجهیزات ایمنی و ساختمانی مانند آنتن مرکزی در کشور میباشد و بواسطه فروش محصولاتی بسیار با کیفیت و با خدمات پس از فروش ایده آل توانسته رضایت مشتریان خود را بیش از بیش جلب نماید.

یکی از انواع تجهیزاتی که در ساختمان ها برای انتقال تصاویر دریافت شده از دوربین های مداربسته و همچنین ماهواره ها به گیرنده های تلویزیونی مورد استفاده بسیار زیادی دارد آنتن مرکزی میباشد. آنتن مرکزی یک سیستم تک و واحد نیست و از اجزای مختلفی تشکیل شده است. در واقع آنتن مرکزی میتواند امکان مشاهده تصاویر دریافت شده را بر روی یکی از شبکه های تلویزیونی میسر کند و همچنین به دلیل اینکه نحوه کار با آن بسیار ساده و آسان میباشد کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است. مشاهده تصاویر بر روی شبکه تلویزیونی حتی برای افرادی که از تخصص کافی و لازم نیز برخوردار نیستند به راحتی وجود خواهد داشت. اما برای خرید آنتن مرکزی باید موارد و نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید مناسب ترین نوع آنتن را تهیه نمایید.

نکات مهم در خرید آنتن مرکزی

یکی از نکات مهم برای خرید آنتن مرکزی نوع آنتنی است که قصد خرید آنرا دارید. آنتن های مرکزی انواع مختلفی دارند که قادر هستند تا فرکانس ها و همچنین سیگنال های مختلفی را دریافت کنند.  البته از آنجایی که به تخصص کافی نیاز دارد بهتر است اطلاعاتی را در این رابطه کسب نمایید. میزان بهره آنتن و مقدار سیگنالی را که میتواند ارسال کند باید مد نظر قرار دهید. آنتن های مرکزی با توجه به نوع خود میتوانند سیگنال هایی صعیف و یا قوی را ارسال کنند که اگر محیط و فضای موجود به گونه ای است که امکان دریافت سیگنال توسط گیرنده ها دشوار است پس بهتر است تا آنتن های را تهیه کنید که قدرت بالایی در ارسال سیگنال دارند.

انواع آنتن مرکزی

برخی از انواع آنتن مرکزی  که امروزه کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده اند میتوان به آنتن های مرکزی MATV، SMATV، CATV و CCTV را نام برد. سیستم MATV  از جمله آنتن های مرکزی  است که توسط آن سیگنال های تلویزیونی برخی از باندها دریافت شده و سپس به گیرنده ها انتقال داده میشوند و همچنین این ویژگی را نیز ایجاد میکنند تا هیچگونه نویزی بر روی گیرنده بوجود نیاید. سیستم SMATV در واقع عملکردی همانند MATV‌ دارد با این تفاوت که علاوه بر دریافت سیگنال های تلویزیونی امکان دریافت سیگنال های ماهواره ای را نیز فراهم آورده است. سیستم CATV  میتواند سیگنال های تلویزیونی را پس از آنکه از مرکز تولید کننده دریافت نمود تقویت کرده و سپس به وسیله کابل به گیرنده ها انتقال دهد. از دیگر سیستم های آنتن مرکزی باید CCTV  اشاره نمود که این سیستم میتواند کلیه سیگنال ها و همچنین تصاویر ویدیویی را همانند دوربین مداربسته بر روی تلویزیون به راحتی اجرا کند.

قیمت آنتن مرکزی

با مشاهده آنتن مرکزی ها موجود در بازار پی خواهید برد که برندهای زیادی از این سیستم برای فروش وجود دارند که هر یک از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. حتی ممکن است یک برند و مدل از آنتن مرکزی را در هر فروشگاهی با قیمت متفاوت بیابید که از این رو بهتر است استعلام قیمتی را دریافت نموده تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل از بابت قیمت ها خرید خود را انجام دهید. البته قیمت هایی که دریافت میکنید را با توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش با یکدیگر مقایسه کنید زیرا برخی از آنتن ها حتی در یک برند و مدل توسط چندین شرکت در کشور بفروش میرسند.

شرکت فهام در یکی از بهترین گزینه ها برای خرید آنتن مرکزی میباشد و میتوانید با انتخاب این شرکت بهترین آنتن مرکزی آن هم با امکان نصب و اجرا توسط تیم پشتیبانی این شرکت را خریداری نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()