سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

آرامبند درب ورودی واحد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اگر شما هم از صدای بسته شدن ناگهانی درب  واحد مسکونی یا تجاری خود در پشت سر خود ناراحت شده و یا حتی شوکه شده اید و به فکر راهی برای از بین بردن این بسته شدن ناگهانی هستید به شما پیشنهاد میکنیم تا از آرامبند درب ورودی واحد استفاده نمایید.

با خرید و نصب آرامبند درب ورودی واحد بر روی درب ورودی واحد تجاری یا مسکونی خود دیگر از بسته شدن ناگهانی شوکه نخواهید شد زیرا این آرامبند با اتصال به چارچوب درب و بخش باز شونده درب اقدام به کاهش سرعت بسته شدن درب می نماید که این کار ، در صورتی که به صورت حرفه ای انجام شود به آرامی و با سرعتی مناسب و با کوچک ترین صدایی درب بسته خواهد شد.  در صورتی که مایل به خرید آرامبند درب ورودی واحد هستید میتوانید با مراجعه به بخش مربوطه در سایت فهام در نسبت به بازدید از انوع مختلف این گونه آرام بند اقدام نموده و سپس خرید خود را انجام دهید.

آرام بند درب ورودی واحد از تجهیزاتی است که بر روی درب های ورودی ساختمان های مسکونی نصب میشود و میتواند آرامش را برای ساکنین و محیط داخلی ساختمان فراهم آورد. برای خرید انواع آرام بند در مدل های مختلف متناسب با نوع درب تنها کافی است با کارشناسان شرکت فهام در تماس حاصل کنید.آرام بند درب ورودی واحد دو ویژگی بسیار حائز اهمیت را برای ساکنین و ساختمان به وجود می آورد. اولین ویژگی ایجاد شده توسط آرام بند درب ورودی واحد به آرامشی مربوط میشود که با آهسته بسته شدن درب بوجود می آید. همواره یکی از مشکلاتی که اهالی یک ساختمان با آن روبرو هستند صدای ناهنجاری است که بر اثر محکم بسته شدن درب ورودی به وجود می آید. محکم بسته شدن درب ورودی به خصوص در هنگام شب که اهالی در حال استراحت هستند میتواند باعث آزرده شدن ساکنین و بخصوص ساکنینی که در واحد های نزدیک به درب واقع شده اند گردد. آرام بند درب ورودی واحد با آرام بستن درب آرامش و سکوت را برای اهالی به ارمغان می آورد و دیگر نگران محکم بسته شدن درب نخواهید بود. از طرفی دیگر آرام بند درب ورودی واحد میتواند از ضرباتی که ممکن است با محکم بسته شدن درب به آن وارد شود جلوگیری بعمل آورد. هر بار که درب  با ضرب محکم بسته میشود لطماتی به آن وارد می آید که با نصب ارام بند تا حد زیادی از بروز این لطمات به درب جلوگیری میشود.

آرامبند درب ورودی واحد

خرید آرام بند درب ورودی واحد

خرید آرام بند درب ورودی واحد را از شرکت های معتبر انجام دهید زیرا در هنگام خرید آن با تنوع زیادی از برندها روبرو خواهید شد که مطمئنا تشخیص این موضوع که کدام یک از کیفیت بالایی برخوردار میباشد دشوار است. با خرید آرام بند از یک شرکت معتبر دیگر نیازی به بررسی برند آن نخواهید داشت و با اطمینان کامل میتوانید خرید خود را انجام دهید. شرکت فهام در از شرکت های معتبری است که امکان خرید آرام بند درب ورودی واحد با بهترین کیفیت را فراهم آورده است و قیمت های بسیار مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته است.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()