سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

آرامبند درب نفر رو ساختمان

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

 امروزه برای درب ورودی اکثر ساختمان ها و مجتمع های مسکونی از آرامبند درب نفر رو ساختمان استفاده میشود. استفاده از آرامبند درب نفر رو ساختمان باعث میشود تا وقتی فردی وارد ساخمان میشود با کمترین سر و صدای احتمالی درب پشت سر شخص  بسته خواهد شد. از مزایای استفاده کردن از آرامبند درب نفر رو ساختمان این است که علاوه بر حفظ محیط از ایجاد سرو صدا باعث میشوند تا در صورتی که دستان شخص بند موادی که خریده باشد و یا به دلیل ضیق وقت شخص عجله داشته و فرصتی برای بستن درب پشت سر خود نداشته باشد آرامبند درب نفر رو ساختمان این کمک را خواهد نمود تا لحظاتی پس از عبور شخص از درب نسبت به بستن درب اقدام نماید.

آرام بند درب نفر رو از جمله تجهیزات بسیار پر کابرد در ساختمان ها محسوب میشود که میتواند از ایجاد صدای ناگهانی که ممکن است بر اثر کوبیده شدن درب به چارچوب ایجاد شود جلوگیری به عمل آورد. شرکت فهام در انواع آرام بند درب نفر رو در مدل های دو زمانه و سه زمانه و با بالاترین کیفیت را بفروش میرساند و اگر قصد کسب اطلاعات و همچنین خرید محصولات این شرکت را دارید میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.آرام بند نفر رو بر روی درب های ورودی ساختمان ها که امکان ورود یک نفر به داخل ساختمان وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد. آرام بند درب نفر رو از یک سو به دیوار و یا چارچوب و از سوی دیگر به درب وصل میشود و با بازوهای خود میتواند شدت بسته شدن درب را تا حدی بکاهد. آرام بند درب نفر رو برای مکان هایی که از میزان تردد بالایی برخوردار هستند یک وسیله کاملا ضروری محسوب میشود و اگر به درب ورودی دفاتر و ادارات توجه کرده باشید مطمئنا این نوع آرام بندها را بر روی قسمت فوقانی درب مشاهده خواهید نمود. آرام بند درب نفر رو قابل تنظیم است به این معنی که میتوان فشار وارد شده به بازوها که برای نگاه داشتن درب وارد می آورد را به صورت دستی و به راحتی تنظیم نمود. آرام بند درب نفر رو در مدل های مختلفی بفروش میرسد که تفاوت آنها در زمان بسته شدن درب میباشد. مدل های دو زمانه و سه زمانه از جمله مدل های موجود برای آرام بند درب نفر رو میباشد که با توجه به نیاز خود باید یک مدل مناسب را خریداری کنید.

آرامبند درب نفر رو ساختمان

خرید آرام بند درب نفر رو

خرید آرام بند درب نفر رو با کیفیت یکی از مهمترین دغدغه های خریداران محسوب میشود زیرا متاسفانه برخی از آرام بندها بعد از مدتی استفاده عملکرد خوبی را از خود نشان نمیدهند و  نمیتوانند مانند روزهای اول در  آهسته بستن درب کارکرد خوبی را از خود نشان دهند. برای خرید آرام بند نفر رو بهتر است تا اطلاعاتی از برند، مدل و همچنین خدمات پس از فروش به دست آورده و سپس اقدام به خرید نمایید.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()