سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

آرامبند درب پله فرار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در این بخش به معرفی انواع آرام بند درب پله فرار پرداخته ایم. در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی در یک مجتمع اداری و یا مسکونی اولین هدف نجات جان افراد گرفتار در آتش می باشد. یکی از راه هایی که در هنگام ساخت ساختمان باید به آن توجه نمود درب خروج اضطراری می باشد که فرد با استفاده از آن میتواند به راه پله ی اضطراری مراجعه و معمولا از فضایی خارج از ساختمان به پایین آمده و جان خود را نجات دهد اما نکته ای که در این بخش است این می باشد که به محض اینکه شخص درب اضطراری را باز نماید با ورود هوا به محوطه ی آتش گرفته شعله آتش به سمت اکسیژن موجود در فضای درب اضطراری کشیده می شود و به این صورت پس از نجات  یک نفر ممکن است به دلیل سرایت آتش به نزدیکی درب اضطراری فرصتی برای اشخاص دیگر به وجود نیاید همچنین در صورت خروج شخص ممکن است درب باز گذاشته شده و با توجه به تامین اکسیژن برای آتش ، خاموش کردن آن دشوار تر از قبل شود به همین دلیل است که همواره توصیه شده است تا پس از نصب درب اضطراری از آرامبند درب پله فرار بر روی آن استفاده شود تا پس از خروج شخص  درب بسته شده و از انتشار آتش به مناطق دیگر جلوگیری شود.

 آرامبند درب پله فرار

در بسیاری از مجتمع های مسکونی و همچنین تجاری از نوعی درب برای مواقع ضروری استفاده میشود که به آن درب پله فرار گفته میشود. درب پله فرار از جمله درب هایی است که میتواند در مواقعی همچون زلزله و یا آتش سوزی امکان فرار ساکنین و افراد حاضر در ساختمان را به فضای بیرونفراهم کند. اما این درب ها نیز برای اینکه به آهستگی بسته شوند به ارام بندهایی مجهز میشوند که به آنها آرام بند درب پله فرار گفته میشود. اگر به دنبال یک آرامبند درب پله فرار با کیفیت و خوش قیمت هستید پیشنهاد میکنیم تا اولین تماس خود را با کارشناسان شرکت فهام در برقرار نمایید. آرام بند درب پله فرار بر اساس نوع درب که میتواند بزرگ و یا کوچک باشد متفاوت است. آرامبند درب پله فرار که برای درب های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد به طبع  از لحاظ قدرت نگاه داشتن درب متفاوت هستند و میتوانند با فشاری که به درب وارد می آورند از کوبیده شدن آن جلوگیری کنند. همچنین آرامبند درب پله فرار نیز ممکن است که برای درب های دو لنگه نیز نصب شوند که از این رو باید آرامبند ها به گونه ای تنظیم شوند که از لحاظ فشاری که برای نگاه داشتن درب وارد می آورند به صورت یکسان عمل کنند و تفاوتی با یکدیگر نداشته باشند.

خرید آرامبند درب پله فرار

برای خرید آرامبند درب پله فرار بیشتر از آنکه بر روی قیمت آن حساسیت به خرج دهید بهتر است تا بر روی کیفیت آن تمرکز کنید زیرا کیفیت آرامبند از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورتی که از کیفیت پایینی برخوردار باشد در مدت زمان کوتاهی عملکرد اولیه خود را از دست خواهد داد و یا همچنین محبور خواهید شد تا در مدت زمان کوتاهی تعمیر و سرویس دوره ای انرا انجام دهید که این کار بسیار وقت گیر و همچنین پر هزینه خواهد بود.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()