سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

آرامبند درب سنگین و خاص

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آرامبند تنها برای درب های سبک و معمولی ساخته نمیشود بلکه برای درب هایی با اندازه ی بزرگ و وزن زیاد که به درب های خاص شهرت دارند نیز آرامبند مخصوص آنها تولید میشود که بیشتر با نام آرامبند انواع درب های سنگین و خاص شناخته میشود.

آرامبند درب سنگین و خاص بر روی درب هایی بسته میشود که بیشتر در کارخانه ها و سوله های نگهداری مورد استفاده قرار میگیرند. این درب ها به دلیل وزن زیاد و یا ارتفاع بالایی که دارند توسط آرامبند های معمولی بسته نمیشوند و به همین دلیل میتوان با تهیه آرامبند درب سنگین و خاص نسبت به بستن اتوماتیک اینگونه درب ها اقدام نمایید. 

آرامبند درب سنگین و خاص

برخی از درب ها وجود دارند که از ابعاد و همچنین وزن بالایی برخوردار هستند که به همین دلیل بر روی آنها آرامبند مخصوصی با نام آرامند انواع درب های سنگین و خاص نصب میشود. شرکت فهام در با توجه به نیاز کشور اقدام به عرضه آرامبند انواع درب های سنگین و خاص نموده است و از معدود شرکت هایی به شمار میرود که توانسته این نوع آرامبند آن هم با قیمت مناسب را بفروش برساند. آرامبند انواع درب های سنگین و خاص از لحاظ ظاهری و همچنین ساختار با آرامبندهای معمولی متفاوت هستند و به طبع میتوانند فشار بیشتری را تحمل کنند. آرامبند درب های سنگین و خاص باید از قطعاتی به مراتب بسیار با دوام تر برخوردار باشند زیرا فشاری که به این درب ها وارد میشود با فشاری که به ارامبندهای معمولی وارد میشود قابل مقایسه نیست و بسیار بیشتر میباشد. محیط های صنعتی بیشترین میزان استفاده از آرامبند انواع درب های سنگین و خاص را به خود اختصاص داده اند زیرا در اینگونه محیط ها درب ها همواره از نوع بزرگ و همچنین فلزی هستند که از ابعاد بزرگی برخوردار میباشند.

خرید آرامبند انواع درب های سنگین و خاص

برای خرید آرامبند انواع درب های سنگین و خاص باید شرکت هایی را انتخاب کنید که بتوانند متناسب با درب شما بهترین نوع آرامبند را پیشنهاد دهند. همچنین برای خرید ارامبند انواع درب های سنگین و خاص باید به کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت آن نیز توجه داشته باشید زیرا همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد این آرامبندها همواره در معرض فشار قرار دارند که اگر  کیفیت آنها پایین باشد در نتیجه در مدت زمان کوتاهی به تعویض قطعه و تعمیر نیاز پیدا خواهند و هزینه های نگهداری از آرام بند را تا حد زیادی افزایش خواهند داد.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()