سبد خرید 0
>> >> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

آرامبند سیزا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آرامبند سیزا ، زیبا، ظریف و قابل نصب بر روی انواع دربها می باشد. این آرام بند در مدل های مختلف برای وزن های مختلف طراحی شده است که از مزایای آن می توان به تنظیم ساده و طول عمر بالا اشاره کرد. این نوع  آرامبند به صورت دو سرعته و بدون ضربه ارائه می شود.

شرکت فهام در همواره سعی نموده تا آرام بند هایی را بفروش برساند که از بهترین برندهای دنیا هستند و کیفیت بالایی دارند. یکی از انواع آرام بندهای عرضه شده توسط این شرکت که ساخت کشور ایتالیا میباشد و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد آرام بند سیزا است. آرام بند سیزا از انواع آرام بندهایی است که از کشور ایتالیا وارد ایران میشود و  کیفیت آن قابل قیاس با برخی از آرام بندها نیست. یکی از مزیت های آرام بند سیزا مربوط به قیمت آن میشود. قیمت آرام بند سیزا نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است و کمتر آرام بندی را با این سطح کیفی میتوان یافت که قیمت چنین مناسبی داشته باشد. آرام بند سیزا در دو نوع وارد کشور ما میشوند و همین موضوع در طی سالیان اخیر مشکلاتی را برای خریداران به وجود آورده است. آرام بند سیزا که در حال حاضر در کشور ما بفروش میرسد از نوع اورجینال و همچنین تقلبی میباشند که البته نوع تقلبی آن بیشترین میزان واردات را به خود اختصاص داده اند. آرام بند سیزا تقلبی از لحاظ شکل ظاهری و همچنین عملکرد شاید تفاوتی با آرام بندهای اورجینال نداشته باشد اما دوام و طول عمر قطعات این آرام بندها کوتاه است و باید به صورت دوره ای و پس از مدت کوتاهی سرویس شوند که همین موضوع در هزینه های نگهداری آرام بند تاثیر زیادی دارد.

آرامبند سیزا

خرید آرام بند سیزا

اگر شما هم سابقه خرید آرام بند سیزا تقلبی را دارید و دیگر تمایلی به خرید این دسته آرام بندها به دلیل کیفیت پایین ندارید بهتر است فروشگاه معتبری را انتخاب کنید. خرید آرام بند سیزا از یک فروشگاه معتبر این امکان را بوجود خواهد آورد تا شانس خرید آرام بند اورجینال افزایش یاید. شرکت فهام در از شرکت های معتبری است که امکان خرید آرام بند سیزا اورجینال را برای افرادی که به کیفیت اهمیت زیادی قائل هستند فراهم کرده است. 

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()