سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

آرام بند

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

وظیفه جک آرام بند چیست؟

انسان همیشه به دنبال راحتی در زندگی خود بوده است، این راحت طلبی تا آنجا پیش رفته است که انسان دیگر به اندازه ی بستن یک درب پشت سر خود زمانی را صرف نمیکند و با نصب جک آرام بند این کار را به آن می سپارد تا پس از عبور انسان از درب ، درب به آرامی بسته شود.

از آنجایی که باز بودن درب ها یکی از اصلی ترین راه های اتلاف انرژی می باشد وجود آرام بند می تواند با بستن به موقع درب ها از اتلاف انرژی جلوگیری نماید.

همانطورکه میدانیم،استفاده از جک آرام بند برای دربهایی که دارای قفل برقی می باشند،الزامیست چرا که عدم استفاده از جک برای دربهای دارای قفل برقی باعث آسیب دیدن قفل می شود.استفاده از این جک ها دو مزیت مهم داشته که اول بستن درب پشت سر انسان در صورت فراموشی وی خواهد بود و بعد از آن بستن با سرعت ملایم درب می باشد که از ایجاد سر و صدا به هنگام بستن درب جلوگیری میکند همچنین افراد سالمند و یا کودکان دچار مشکل نمی شوند.

جک آرام بند

اما برای آنکه بدانید آرام بند به چه صورتی کار میکند در ادامه با ما همراه باشید.

چگونگی کارکرد آرام بند:

آرام بند از یک جک هیدرولیکی درست شده است که میتواند به کمک آن پس از باز شدن درب نسبت به بستن خودکار آن اقدام نماید. در صورتی که از جک آرام بند استفاده کنید خواهید دید که درب تا نزدیک چارچوب با سرعت بالایی پیش میرود ولی در چند سانتی متر آخر برای ایجاد صدای کمتر با قدرت بیشتر و سرعت کمتری پیش می رود تا در نهایت درب بسته شود.

ملاک انتخاب یک آرام بند مناسب:

برای انتخاب یک جک آرام بند باید آنرا بر اساس وزن درب انتخاب نمایید. برای آنکه انتخاب بهتری داشته باشید یا با نصاب حرفه ای مشورت کنید و یا بر روی جعبه ی جک انتخابی دقت نمایید. در صورتی که جکی با قدرت کمتر و یا بیشتر از وزن درب در نظر بگیرید شاهد اختلال در کارایی جک آرام بند خواهید بود.

10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()