سبد خرید 0

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 24 فروردین 1399 در ساعت 23 : 23 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انواع درب اتوماتیک از اواخر دهه1950 مورد استفاده قرار گرفته است و به دلیل کارایی که دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. استفاده از درب اتوماتیک دارای مزایایی می باشد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

یکی از مهم ترین مزایای درب اتوماتیک این است که بدون استفاده از دست باز و بسته می شود. اهمیت این موضوع مخصوصاً زمانی معلوم می شود که هر دو دست شما پر از وسیله باشد و نیازی به استفاده از دست شما برای باز و بسته شدن درب نباشد. استفاده از درب اتوماتیک برای ساختمان های تجاری و اداری و هتل ها و دیگر اماکن پر رفت و آمد می تواند رفاه خوبی برای مشتریان شما باشد.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

یکی دیگر از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای صرفه جویی در انرژی می باشد. با توجه به باز و بسته شدن اتوماتیک درب انرژی گرمایشی و سرمایشی کمی هدر می رود و به این ترتیب شما هزینه های گرمایشی و سرمایشی شما تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

از مزایای دیگر درب اتوماتیک رعایت اصول بهداشتی با استفاده از این درب ها می باشد. بنابراین در محیط های بیمارستانی و کارخانه های مواد غذایی درب اتوماتیک می تواند بسیار موثر باشد. همچنین کمترین میزان گرد و غبار با استفاده از درب اتوماتیک وارد محیط ساختمان می شود.

تنوع زیاد در درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک در انواع مختلفی ساخته می شوند و شما می توانید بر حسب نوع نیاز و سلیقه خود بهترین  آن ها را انتخاب نمایید. رنگ ها، طرح  ها، رنگ و اندازه ها درب اتوماتیک می تواند متفاوت و توسط شما قابل انتخاب باشد. از انواع درب اتوماتیک شیشه ای می توان به درب های کشویی، درب های نوسانی، درب های تاشو و درب های چرخشی اشاره کرد که تمامی انواع آن ها برای مکان های مختلفی قابل استفاده می باشد. درب های اتوماتیک شیشه ای دارای امکانات مختلفی می باشد که در هنگام انتخاب باید به آن ها توجه داشته باشید.

برای انتخاب و خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای می توانید با شماره های موجود در سایت فهام در تماس بگیرید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()