سبد خرید 0

درباره درب اتوماتیک پارکینگ بیشتر بدانید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 24 فروردین 1399 در ساعت 23 : 25 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در حال حاضر درب اتوماتیک پارکینگ دارای استفاده زیادی برای منازل، شرکت ها و ادارات و سازمان ها می باشد و به دلیل کاربرد آن ها از استقبال زیادی برخوردار شده است. زمانی که درب اتوماتیک پارکینگ اختراع نشده بود شما باید مدت زمان زیادی را برای پیاده شدن از ماشین و باز کردن درب ماشین صرف کنید و این موضوع با استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ به راحتی برطرف شده است. زیرا شما با فشردن دکمه ریموت به راحتی درب پارکینگ را باز خواهید کرد و پس از ورود به پارکینگ با فشردن دکمه ای درب پارکینگ را خواهید بست.

درباره درب اتوماتیک پارکینگ بیشتر بدانید

از دیگر مزایای درب اتوماتیک پارکینگ می توان به امنیت بالای آن ها اشاره کرد و نمی توان این درب را به راحتی باز کرد زیرا این نوع درب پارکینگ از استحکام بالایی در برابر سارقان برخوردار می باشند.

انواع درب اتوماتیک پارکینگ

انواع درب اتوماتیک پارکینگی ریلی، انواع درب اتوماتیک پارکینگ لولایی، انواع درب اتوماتیک پارکینگ زیر سطحی،  انواع درب اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی و بسیاری دیگر از انواع انواع درب اتوماتیک پارکینگ در بازار موجود می باشد که شما باید بر اساس فضایی که دارد و بر اساس سلیقه و احتیاج خود مناسب ترین نوع را برای پارکینگ خود انتخاب نمایید. نوع لولایی انواع درب اتوماتیک پارکینگ بیشترین فروش را در میان سایر انواع درب اتوماتیک پارکینگ دارد. این نوع از انواع درب اتوماتیک پارکینگ به هر دو سمت داخل و بیرون و به دو سمت باز می شوند. این درب ها دارای وزن بالایی می باشند ولی به دلیل کارایی که دارند وزن آن ها مناسب و معقول به نظر می رسد.

انواع درب اتوماتیک پارکینگ لولایی نیز در دو مدل 24 و 220 ولت در بازار موجود می باشد که نوع 24 ولتی آن برای تعداد بالای تردد و برای درب های سبک مورد استفاده قرار می گیرد و نوع 220 ولتی ان برای تردد های کم و پایین مورد استفاده قرار می گیرد که البته درب های سنگینی نیز می باشند. انواع درب اتوماتیک پارکینگ لولایی برای فضایی معمولا استفاده می شود که در فضای مناسبی برای باز بسته شدن درب های لولایی را ندارد.

برای اطلاعات بیشتر درباره انواع انواع درب اتوماتیک پارکینگ می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()