سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

قفل برقی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

امروزه با به وجود آمدن مجتمع های ساختمانی که واحدهای مسکونی و اداری بسیاری دارند،در صورت عدم امنیت کافی، افرادی سودجو به راحتی از درب ورودی این اماکن برای سرقت لوازم خودروهای داخل پارکینگ و یا انباری های ساختمان اقدام می نمایند.

موارد استفاده قفل های برقی

جهت دربهای ورودی ساختمان (نفررو) و دربهای پارکینگ اتوماتیک 

مزایای استفاده از قفل برقی

قفل های قدیمی حتی با استفاده از کارت تلفن به راحتی قابل باز شدن می باشد که شما می توانید با استفاده از قفل های برقی جدید این مشکل را رفع نمایید.

 قفل برقی

استفاده از قفل برقی برای درب اتوماتیک بسیار ضروری می باشد. اگرچه بسیاری از درب های اتوماتیک از قفل داخلی برخوردار هستند ولی در مواقعی که عرض هر لنگه بیش از 2 متر می باشد موتور درب نیروی مناسبی برای قفل کردن درب ایجاد نمی کند و استفاده از قفل برقی کاملاً ضروری به نظر می رسد. در درب های اتوماتیک اسلایدی، قفل درب به خوبی کار می کند و نیازی به قفل برقی نمی باشد. درب های لولایی که کمتر از دو متر هستند و زاویه باز شدن آن ها کمتر از 110درجه می باشد نیازی به قفل برقی ندارند.

قفل برقی به یک جعبه کنترل وصل می شود و هنگامی که سیگنالی را از ریموت کنترل یا صفحه کلید دریافت می کند قفل برقی باز می شود و هنگامی که درب بسته می شود قفل مجدداٌ بسته می شود. قفل برقی از دو قسمت به نام های صفحه آرمیچر و مگنت الکتریکی تشکیل شده است که مگنت بر روی قاب درب و صفحه آرمیچر به درب متصل می شود که باید این دو قسمت به دقت روبروی یکدیگر نصب شوند تا قفل برقی کارایی خوب و مناسبی را که از آن انتظار می رود داشته باشد. جریانی از آهنربای الکتریکی عبور می کند که خاصیت الکترومغناطیسی ایجاد می کند و صفحه آرمیچر را به سمت خود می کشاند و در نتیجه درب بسته می شود. این نیروی الکترومغناطیس درب را بسته نگه می دارد.

قفل برقی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و با وارد آمدن ضربه خسارت کمی به آن ها و درب به نسبت سایر قفل ها وارد می شود.

از آنجایی که قفل برقی با برق کار می کند در صورت در نظر نگرفتن مسائل امنیتی در هنگام قطعی برق با مشکل جدی و امنیتی مواجه می شویم در نتیجه در طراحی این قفل ها باید امنیت در زمان قطع برق در نظر گرفته شود. برخی از انواع قفل برقی امنیت انسان را در نظر می گیرند و مثلاً هنگام آتش سوزی قفل باز می شود ولی در بعضی دیگر امنیت ساختمان در نظر گرفته می شود و هنگام آتش سوزی درب قفل باقی می ماند. بعضی از انواع قفل برقی می توانند زمان بندی شوند و در زمان های مشخصی باز شود. بعضی دیگر نیز این قابلیت را دارند تا اگر تعداد دفعات مشخصی فرد کد نادرستی را وارد کرد سیستم آلارم بدهد. قفل های برقی به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند کدگذاری های مختلف را بخوانند. کد گذاری هایی مانند صفحه کلید و یا اسمارت کارت ها.

10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()