سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دوربین مداربسته

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :
 برای خرید بهترین دوربین مداربسته با قیمتی ایده ال و مناسب با شرکت فهام در از شرکت های فعال در زمینه فروش تجهیزات امنیتی و ساختمانی تماس حاصل نمایید. این شرکت مجموعه از کارشناسان مجرب را در اختیار دارد که میتوانید با دریافت مشاوره از این کارشناسان بهترین محصول متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

یکی از بهترین راهکارهایی که از طریق آن میتوان حرکات و رفت و آمد های پیرامون مکان مد نظر را زیر نظر گرفت استفاده از دوربین مدار بسته میباشد. دوربین های مداربسته از نقاط و جهات مختلف میتوانند تصویر برداری کرده و  به مانیتورهایی  که در اختیار اپراتور و نگهبان قرار دارد انتقال دهند. همچنین دروبین های مداربسته امکان ضبط تصاویر را بر روی هار دیسک نیز میسر کرده اند و میتوانید در صورت نیاز به سراغ این ویدئوهای ضبط شده رفته و از آنها برای بررسی اتفاقات رخ داده استفاده نمایید.

به کیفیت تصویر برداری دوربین مداربسته توجه داشته باشید

دوربین های مدار بسته شاید در ابتدا از تکنولوژی چندان پیشرفته ای در ساخت خود بهره نمیبردند اما امروزه دوربین های مداربسته دستخوش تغییرات زیادی شده اند و به پیشرفت چشمگیری دست یافته اند. در حال حاضر انواع و اقسام دوربین های مداربسته تولید میشود که باید از میان آنها به دنبال بهترین  دوربین باشید. کیفیت تصویربرداری دوربین ها از عمده تفاوت های آنها محسوب میگردد که باید مد نظر قرار دهید. امروزه دوربین های مدار بسته با کیفیت تصویر HD و یا FHD  وارد بازار شده اند که میتوانند خروجی تصویر بسیار واضح تری را در اختیار کاربرد قرار دهند. در صورتیکه کیفیت تصویر برای شما اهمیت زیادی دارد پیشنهاد میکنیم تا این دسته از دوربین ها را انتخاب نمایید. این دوربین ها کیفیت تصویر را بر اساس مگاپیسکل اندازه گیری میکنند که به همین دلیل خروجی واضح تری را در اختیار شما قرار میدهند.

دوربین مدار بسته

شرکت فهام در مفتخر است اعلام دارد که  تا کنون پروژه های زیادی را در زمینه اجرای دوربین مداربسته و همچنین تجهیزات ایمنی و امنیتی برای منازل و سازمان ها و ارگان ها به انجام رسانده است و در تمامی پروژه ها نیز توانسته رضایت  کامل مشتریان را نیز  جلب نماید.

از جمله تجهیزاتی که سالهای زیادی است برای  نظارت و همچنین ضبط رویدادهای انجام شده در محیط یک سازه مورد استفاده قرار میگیرد دوربین مداربسته میباشد. دوربین مداربسته یکی از بهترین تجهیزات برای شناسایی و همچنین زیر نظر گرفتن تحرکات و وقایع میباشد به همین دلیل در بیشتر سازه ها بخصوص سازه هایی که امنیت آنها اهمیت زیادی دارد استفاده فراوانی میشود. اما دوربین مداربسته به دلیل اینکه از تجهیزات کاملا تخصصی محسوب میشود باید برای خرید آن تخصص و تجربه کافی وجود داشته باشد تا بتوان دوربین مناسب را متناسب با فضا و شرایط موجود تهیه نمود.

برای خرید دوربین مداربسته نوع آنرا در نظر داشته باشید

دوربین های مداربسته در دو نوع آنالوگ و همچنین تحت شبکه قابل خرید میباشند که هر  یک از آنها نیز از امکانات متفاوتی برخوردار هستند. شما باید با توجه به نیاز و همچنین شرایط خود مناسب ترین نوع دوربین را خریداری کنید. دوربین مداربسته آنالوگ همانطور که از نامش پیداست تصاویر را بصورت آنالوگ فیلمبرداری میکند و این تصاویر را بر روی کابل کواکسیال به دستگاه  DVR  منتقل میکند.  البته دستگاه DVR  نیز این سیگنال ها را به دیجیتال تبدیل کرده و سپس آنها را ذخیره میکند. اما دلیل استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ چیست؟ یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده تا میزان استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ نسبت به دوربین های دیجیتالی افزایش یابد در واقع هزینه پایین تری است که نصب دوربین های مداربسته آنالوگ برای حفاظت از اماکن ایجاد میکنند.

 دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته تحت شبکه

یکی دیگر از انواع دوربین های مداربسته که محبوبیت زیادی نیز دارد دوربین مداربسته تحت شبکه میباشید که این دوربین ها قادر هستند تا  تصاویر را بصورت دیجیتالی فیلمبرداری کنند. این دوربین ها میتوانند سیگنال دیجیتال تصاویر را بر روی کابل شبکه TWISTED PAIR‌ ارسال کنند. دوربین مدار بسته تحت شبکه نیازی به اتصال مستقیم نخواهند داشت و میتوان آنها را به راحتی به شبکه کامپیوتری موجود در محل متصل نمود. این دوربین برای مدیریت و همچنین کنترل تصاویر به دستگاه NVR  متصل میگردد. یکی از ویژگی و مزیت های بزرگی که دوربین مداربسته تحت شبکه ایجاد میکند عدم نیاز به کابل برق جداگانه میباشد که این موضوع عدم کابل کشی و در نتیجه کاهش هزینه های برق مصرفی را نیز در پی خواهد داشت.

هر یک از دوربین های مداربسته آنالوگ و همچنین مداربسته نیز خود در مدل های متفاوتی نیز تولید میشوند.

دوربین مداربسته دام از انواع دوربین مدار بسته

دور بین مدار بسته دام از پر کاربرد ترین دوربین ها برای فیلمبرداری در محیط های بسته و مسقف میباشد و این دوربین ها در  زیر سقف به دلیل ساختار و شکل ظاهری که دارند نصب میگردند. این دوربین مداربسته از شکلی گنبدی شکل برخوردار است و میتواند با زاویه ای که برای آن تنظیم میشود یک محدوده خاص را تحت پوشش قرار دهد. این دوربین ها همچنین از تنوع امکانات زیادی برخوردار هستند.

دوربین مدار بسته بولت یکی دیگر ازانواع دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته بولت از انواع دوربین های مداربسته با شکل استوانه ای میباشد و از انعطاف پذیری زیادی  نیز در محل نصب برخوردار میباشد. این دوربین در هر مکان و سطحی به راحتی قابل نصب میباشد و بنا به شرایط مشاهده میشود که این دوربین بر روی دیوارها، سقف و همچنین سقف نصب و اجرا شده اند. دوربین مداربسته بولت مانند دوربین مداربسته دام از امکانات مختلفی نسبت به مدل خود بر خوردار است.

8 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()