سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دوربین مداربسته

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

برای خرید بهترین دوربین مداربسته با قیمتی ایده ال و مناسب با شرکت فهام در از شرکت های فعال در زمینه فروش تجهیزات امنیتی و ساختمانی تماس حاصل نمایید. این شرکت مجموعه از کارشناسان مجرب را در اختیار دارد که میتوانید با دریافت مشاوره از این کارشناسان بهترین محصول متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

یکی از بهترین راهکارهایی که از طریق آن میتوان حرکات و رفت و آمد های پیرامون مکان مد نظر را زیر نظر گرفت استفاده از دوربین مدار بسته میباشد. دوربین های مداربسته از نقاط و جهات مختلف میتوانند تصویر برداری کرده و  به مانیتورهایی  که در اختیار اپراتور و نگهبان قرار دارد انتقال دهند. همچنین دروبین های مداربسته امکان ضبط تصاویر را بر روی هار دیسک نیز میسر کرده اند و میتوانید در صورت نیاز به سراغ این ویدئوهای ضبط شده رفته و از آنها برای بررسی اتفاقات رخ داده استفاده نمایید.

 دوربین مداربسته

به کیفیت تصویر برداری دوربین مداربسته توجه داشته باشید

دوربین های مدار بسته شاید در ابتدا از تکنولوژی چندان پیشرفته ای در ساخت خود بهره نمیبردند اما امروزه دوربین های مداربسته دستخوش تغییرات زیادی شده اند و به پیشرفت چشمگیری دست یافته اند. در حال حاضر انواع و اقسام دوربین های مداربسته تولید میشود که باید از میان آنها به دنبال بهترین  دوربین باشید. کیفیت تصویربرداری دوربین ها از عمده تفاوت های آنها محسوب میگردد که باید مد نظر قرار دهید. امروزه دوربین های مدار بسته با کیفیت تصویر HD و یا FHD  وارد بازار شده اند که میتوانند خروجی تصویر بسیار واضح تری را در اختیار کاربرد قرار دهند. در صورتیکه کیفیت تصویر برای شما اهمیت زیادی دارد پیشنهاد میکنیم تا این دسته از دوربین ها را انتخاب نمایید. این دوربین ها کیفیت تصویر را بر اساس مگاپیسکل اندازه گیری میکنند که به همین دلیل خروجی واضح تری را در اختیار شما قرار میدهند.

6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()