سبد خرید 0

منبع تغذیه فهام

10 / 10
از 1 کاربر

Faham power supply

محصولات >> سایر محصولات >>
کد کالا : ---
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

تمامی درب های اتوماتیک که امروزه برای ساختمان های مختلف نصب میشوند از یک منبع تغذیه برخوردار هستند. منبع تغذیه به قفل برقی متصل شده و میتواند درب اتوماتیک را باز کرده و یا ببندد. منبع تغذیه ای که شرکت فهام در عرضه میکند از نوع ریموت دار میباشد. منبع تغذیه ریموت دار مزیت هایی را ایجاد میکند. منبع تغذیه ریموت دار شما را از استفاده جداگانه ترانس بی نیاز میکند و همچنین دیگر نیازی به دستگاه سه رله و یا گیرنده ریموت نیز نخواهد بود. ورودی منبع تغذیه متناسب با برق شهری ۲۲۰ ولت در نظر گرفته شده است و دارای دو عدد ریموت نیز میباشد. دو عدد ریموت برای منبع تغذیه عرضه شده توسط شرکت فهام در وجود دارد که این ریموت ها امکان تکثیر تا ۸۰ عدد را دارند.

منبع تغذیه با کیفیت

منبع تغذیه باید کیفیت بالایی داشته باشد و از قطعاتی در ساخت آن استفاده شده باشد که مقاومت خوبی در برابر نوسانات ایجاد شده دارند. منبع تغذیه با کیفیت میتواند عملکرد بهتری را از خود نشان دهد و همچنین عدم خرابی زود هنگام آن باعث میشود تا نیازی به تعویض این قطعه و یا تعمیر آن در کوتاه مدت نداشته باشید. منبع تغذیه با کیفیت را تنها میتوان از برخی شرکت ها تهیه نمود که در این بین شرکت فهام در شرکت بسیار معتبر و صاحب نامی میباشد که سابقه فعالیت آن به سالها پیش باز میگردد.

خرید منبع تغذیه

برای خرید منبع تغذیه باید به سراغ فروشندگانی بروید که بصورت اختصاصی در این زمینه فعالیت میکنند زیرا فروشنده باید اطلاعاتی از این قطعه داشته باشد تا بتواند مناسبترین نوع آنرا که با درب سازگاری داشته باشد عرضه کند. برای خرید منبع تغذیه ابتدا اطلاعاتی را از خریدار کسب کرده و سپس خرید خود را با آگاهی کامل انجام دهید. در خرید منبع تغذیه همچنین سعی کنید تا در صورتیکه به اعتبار فروشنده اطمینان ندارید، گارانتی محصول را دریافت کنید.

فروش اینترنتی منبع تغذیه

منبع تغذیه به صورت اینترنتی نیز بفروش میرسد که خرید آن را بسیار راحت تر کرده است. فروش اینترنتی منبع تغذیه از روش های  فروش حضوری بسیار مناسب تر و مقرون بصرفه تر میباشد و  دیگر نیازی به صرف انرژی و همچنین زمان برای خرید آن نخواهید داشت.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()