سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

راهبند کمر شکن

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

هدف از اختراع راهبند اتوماتیک جلوگیری از ورود افراد و یا خودروهایی می باشد که اجازه ورود به یک مکان را ندارند و یا برای مدیریت و کنترل تردد می توان از انواع راهبند استفاده کرد. به دلیل اهمیت راهبند برای حفظ امنیت مکان های مورد نظر راهبندها با ویژگی های مشخصی تولید می شوند تا شما بتوانید بر اساس نیاز خود راهبند اتوماتیک را خریداری نمایید.

راهبند اتوماتیک در انواع مختلفی از جمله راهبند میله ای، نرده ای، راهبند اتوماتیک کمرشکن و بسیاری دیگر از انواع راهبند ساخته می شود که باید بر اساس نوع نیاز یکی از آن ها را انتخاب نمایید. شرکت فهام در یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش انواع راهبند اتوماتیک با برندهای معتبر می باشد و شما برای خرید یکی از انواع راهبند اتوماتیک می توانید با کارشناسان مجموعه فهام در تماس بگیرید.

برای استفاده از راهبند میله ای نیاز به داشتن ارتفاعی مناسب برای باز شدن راهبند اتوماتیک است بنابراین هدف از تولید راهبند کمر شکن استفاده از راهبند میله ای در فضایی مسقف می باشد که راهبند بتواند هنگام باز شدن خم شود و فضای کمتری را برای باز شدن نیاز داشته باشد.

خرید راهبند کمر شکن

چنان چه قصد خرید راهبند اتوماتیک کمر شکن را دارید و اطلاعات بیشتری درباره خرید راهبند کمر شکن ندارید می تواید با شرکت فهام در تماس بگیرید و با کارشناسان ما درباره نوع راهبند مورد نیاز خود مشورت نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()