سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

راهبند موتور لاین

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی از انواع برند راهبند پر قدرت و مدرن که ساخت کشور پرتغال در سال 2018 می باشد و از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار می باشد راهبند موتور لاین بوده که در این کشور به عنوان یکی از انواع برگزیده راهبند محسوب می شود. راهبند موتور لاین در انواع مختلفی  و با ترددهای محدود و نا محدود و در اندازه و ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه شده است و بر اساس نیاز و همچنین با مشاوره با متخصصان شرکت فهام در می توانید یکی از انواع راهبند موتور لاین را بر حسب نیاز سازمان خود خریداری نمایید.

بسیاری از سازمان ها و اداره جات بر حسب نوع کاری که دارند و بر اساس نوع امنیتی که نیاز دارند نیازمند کنترل تردد افراد و یا ماشین ها می باشند بنابراین تصمیم برای خرید راهبند می گیرند که برای آن ها و موسسه و سازمان مفید باشد. برای مثال یکی از عوامل موثر بر روی انتخاب راهبند موتور لاین می تواند تعداد تردد افراد از ورودی و یا خروجی و یا سرعت باز و بسته شدن راهبند و دارا بودن کلید خلاص کن در هنگام قطع برق باشد. طول بوم راهبند نیز یکی از عواملی است که باید در هنگام خرید راهبند در نظر داشته باشید.

انواع مختلف راهبند موتورلاین می تواند برای جلوگیری و مدیریت تردد افراد برای مجتمع های مسکونی، کارخانجات و اداره جات و پاساژها و برای کنترل ترافیک و برای پارکینگ های عمومی و بسیاری دیگر از موارد که کنتترل و ایمنی تردد برای محل مورد نیاز می باشد مورد استفاده قرار بگیرد که در این قسمت با کاربرد انواع راهبند موتور لاین بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()