سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک ریلی

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در صورتی که درب پارکینگ شما به صورتی است که از یک لنگه استفاده مینماید برای الکتریکی کردن آن باید از درب اتوماتیک ریلی استفاده نمایید. طریقه کارکردن با درب اتوماتیک به این صورت است که درب به صورت افقی به سمت راست را چپ کشیده میشود و ورودی را به صورت کامل باز میکند این مدل درب ها برای پارکینگ هایی استفاده میشود که به تمام فضای ورودی درب نیاز داشته باشند و یا ممکن است به دلیل وزن بالای درب و یا مدل ورودی پارکینگ امکان استفاده از سایر مدل های درب اتوماتیک میسر نباشد.

درب اتوماتیک ریلی پارکینگی

درب اتوماتیک ریلی این قابلیت را دارد تا در پارکینگ های مسقف و یا باز مورد استفاده قرار گیرند و دلیل این امر نیز کم صدا بودن این مدل از درب اتوماتیک می باشد. استفاده از درب اتوماتیک ریلی پارکینگ بیشتر در کارخانه ها و انبار ها و مراکز صنعتی رواج داشته و در بخش های مسکونی کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.

شاید بتوان از ایرادات اینگونه درب ها به سرعت پایین آن و نیاز داشتن به فضایی به اندازه کل درب در پشت دیوار برای باز شدن درب اشاره نمود با توجه به مدل ورودی پارکنیگ موتور در بالا یا پایین درب بسته میشود و درب را به وسیله ی زنجیر و ریلی که درب بر روی آن قرار گرفته است باز و بسته میکند.

در صورتی که به این مدل درب اتوماتیک نیازمند هستید به شما پیشنهاد میکنیم پس از دیدن محصولات مختلف موجود بر روی سایت با شماره های قرار گرفته در انتهای سایت پس از دریافت مشاوره در این زمینه نسبت به خرید درب اتوماتیک ریلی مد نظر خود اقدام نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()