سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک پارکینگ

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در حال حاضر استفاده از درب اتوماتیک بسیار رواج یافته است. درب اتوماتیک پارکینگ یکی از انواع درب اتوماتیک می باشد که به علت سهولت در استفاده بسیار مورد استفاده ساختمان ها و سازمان ها و شرکت ها قرار گرفته است. قبلاً برای قرار دادن ماشین در پارکینگ نیاز به پیاده و سوار شدن از ماشین بود ولی با حضور  جک برقی پارکینگ فقط با زدن یک دکمه ریموت، درب به راحتی باز می شود و نیازی به پیاده شدن از ماشین نمی باشد. بعد از عبور ماشین از درب نیز جک برقی پارکینگ بسته می شود و به این ترتیب در زمان بسیار صرفه جویی می شود.

مشخصات درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ بسیار مقاوم بوده و در برابر سارقان از امنیت بالایی برخوردار هستند چون باز و بسته کردن این درب ها اصلاً به سادگی امکان پذیر نمی باشد.

درب اتوماتیک پارکینگ و  جک برقی پارکینگ در انواع مختلفی تولید شده است که با توجه به نیاز ساختمان و با مراجعه به شرکت های سازنده و واردکننده این درب ها و یا سایت شان و مقایسه کردن درب ها و استفاده از راهنمایی های آن ها می توانید یکی از آن انواع مناسب را انتخاب کنید.

انواع جک برقی پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگی در انواع مختلف تولید و عرضه شده اند که از جمله آن ها می توان به درب اتوماتیک ریلی پارکینگ، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک زیرسقفی و درب اتوماتیک زیر سطحی و بسیاری دیگر از انواع درب اتوماتیک پارکینگ نام برد که با توجه به نیاز هر شخص یا سازمان می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. یکی از انواع این درب ها که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است درب اتوماتیک لولایی پارکینگ می باشد. علت این محبوبیت، باز و بسته شدن این درب ها هم سمت داخل و هم به سمت خارج می باشد. این نوع درب ها جزء درب های سنگین محسوب می شوند.

نوع دیگری از درب اتوماتیک پارکینگ درب لولایی می باشدکه در دو مدل 24 ولت و 220 ولت موجود می باشد. مدل 24 ولت آن برای ورود و خروج بالا و درب های سبک تر قابل استفاده می باشد و220 ولت آن برای درب های سنگین که تردد بالایی ندارند استفاده می شوند.

بهبود عملکرد درب اتوماتیک پارکینگ

جک برقی پارکینگ برای افزایش طول عمر و بهبود کارایی نیازمند نگهداری می باشد بنابر این در هر باری که از جک برقی پارکینگ استفاده می کنید به حرکت و صدای باز و بسته شدنش گوش کنید تاصدای اضافی از آن به گوش تان نرسد.  جک برقی پارکینگ به علت استفاده زیاد در طول سال احتمالاً به تدریج پیچ و مهره شان شل می شود بنابراین سعی کنید هر از چند گاهی آن ها را محکم کنید. یکی از دلایلی که باعث می شود طول عمر این درب ها کم شود این است که درب اتوماتیک پارکینگ متعادل و بالانس نباشند و درنتیجه این امر باعث می شود که بازکننده درب اتوماتیک پارکینگ از فشار بیشتری برای باز کردن درب استفاده کند و در نتیجه طول عمر درب پارکینگ اتوماتیک کاهش پیدا کند. یکی از کارهای دیگری که می توانید انجام دهید تا درب اتوماتیک عمر بیشتری داشته باشد روغن کاری قسمت های متحرک درب می باشد که زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. در این درب ها کابل ها وظیفه بازو بسته کردن را برعهده دارند بنابراین در صورت خرابی به هیچ عنوان با آن ها کاری نداشته باشید و آن را بدست متخصصین و تعمیر کاران بسپارید زیرا این کابل ها بسیار قدرتمند هستند که حتی می توانند اعضای بدن را قطع کنند و حتی باعث مرگ شوند. در صورتی که درب اتوماتیک پارکینگ دچار آسیب و شکستگی شد باید تعویض شود تا مانع از ورود باد و باران به داخل پارکینگ شوید.

در یک نوع از درب اتوماتیک پارکینگ که به سمت بالا باز می شود از دو مکانیزم برای ایمنی در نظر گرفته شده است. یکی استفاده از مکانیزم مکانیکی و دیگری فتوسل. برای تست کردن حالت مکانیکی مانعی زیر درب قرار دهید اگر درب اتوماتیک پارکینگ با برخورد با مانع به بالا بازگشت ،مکانیزم مکانیکی درست عمل می کند. برای تست مکانیزم فتوسل، هنگام بسته شدن درب، پای تان را زیر درب اتوماتیک پارکینگ قرار دهید و اگر درب به بالا بازگشت، این مکانیزم هم درست کار می کند در غیر اینصورت باید آن را به دست تعمیرکاران بسپارید. همچنین نظافت ریل های  جک برقی پارکینگ را در نظر داشته باشید که تمیز باشند و اگر قسمتی از درب زنگ زد به تعمیر آن اقدام کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()