سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در صورتی که فضای ورودی مجتمع شما کم می باشد به شما توصیه می کنیم برای آن از درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی استفاده نمایید این درب به دلیل نیاز به شعاع کمتر نسبت به سایر درب ها برای فضاهای محدود مناسب تر می باشد نام دیگری که برای اینگونه درب ها به کار می برند درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی می باشد زیرا از نظر ظاهری و کارایی شباهت های بسیاری به درب های به کار برده شده در اتوبوس دارند. با توجه به اینکه درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی برای باز شدن 90 درصد از حجم درب جمع شده و در راستای دیوار کناری قرار می گیرد از آن میتوان برای هر نوع ورودی کوچکی استفاده نمود.

برای ساختمان هایی که مایلند تا از خروجی اضطراری نیز در آنها اشاره شود بهتر است برای خروجی اضطراری درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی استفاده شود تا در هنگام حادثه درب به صورت حداکثری باز شود و سرعت خروج افراد بیشتر باشد.

طریقه کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی

درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی در حالت های تمام باز ، تمام بسته، نیمه باز، اتوماتیک و یک طرفه میتواند با توجه به نیاز مورد استفاده قرار گیرد. درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی یک لت و دو لته ساخته میشود و بنا به مصرف میتوان از هر کدام از انواع آن استفاده نمود. هر لت به دو قسمت تقسیم می شود که این دو قسمت را به هم و یکی از آنها را به دیوار مجاور متصل میکنند.  در صورتی که از درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی دو لنگه استفاده نمایید هر لنگه به دیوار کناری متصل می شود و درب از وسط باز می شود. با توجه به سرعت باز و بسته شدن مناسبی که اینگونه درب ها دارند می توان از آنها برای مناطق پر رفت و آمد نیز استفاده نمود.

در صورت تمایل به خرید و استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی میتوانید محصولات موجود در وب سایت فهام در را مشاهده نموده و پس به صورت آنلاین اقدام به خرید نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()