سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ  یا به زبان دیگر درب شیشه ای لولایی نوع دیگری از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد. این درب که دارای نصب ساده ای نیز می باشد از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد از مهم ترین آنها می توان به این نکته اشاره کرد که بدون جا به جا کردن درب میتوان آنرا اتوماتیک کرد و در صورتی که شما قصد بازسازی و به سازی ساختمان خود را دارید استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ برای شما میتواند بهترین گزینه به حساب آمده و در هزینه های شما تا حد زیادی صرفه جویی نماید. از دیگر ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ می توان به امنیت بالای آن و مناسب برای هر نوع ساختمانی اشاره نمود همچنین در صورت استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ میتوان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نمود.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ بسیار آسان بوده و افرادی که مایل به عبور و مرور از درب هستند با فشار کمی به درب ، درب به صورت اتوماتیک باز خواهد شد.

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ میتواند هم به صورت تک لنگه و هم به صورت دو لنگه ساخته شود که در هر صورت بر روی هر لنگه درب یک بازو قرار داده میشود توصیه میشود از اینگونه درب ها برای مکان هایی استفاده شود که عبور و مروری یک طرفه دارند.

در صورتی که مایل هستید برای ساختمان خود از درب های اضطراری استفاده نمایید به شما پیشنهاد میکنیم تا از درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ برای این کار استفاده نمایید زیرا این درب ها بیشترین میزان باز شوندگی را در میان سایر درب ها دارند و برای این کار مناسب تر هستند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()