سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بیمارستان یکی از فضاهایی است که رعایت نکات بهداشتی در آن بسیار دارای اهمیت بوده و برای سالم ماندن همراهان بیمار و پرسنل بیمارستان رعایت برخی از نکات بهداشتی بسیار حائز اهمیت است. یکی از این بخش ها که باید به آن بیش از پیش توجه نمود درب های بخش های مختلف بیمارستان می باشد زیرا دستگیره درب های معمولی محل مناسبی برای تجمع میکروب ها و ویروس ها می باشد و با توجه به کاربرد دستگیره ها برای باز و بسته کردن درب ها این امکان وجود دارد که ویرویس ها به این طریق بین افراد بیمار و سالم منتقل شده و یک بیماری به صورت گسترده تری افراد را بیمار کند.

به همین دلیل همواره توصیه شده است تا با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی  علاوه بر حذف دستگیره ها، عبور و مرور را راحت تر و احتمال انتقال بیماری را تا حد زیادی کاهش داد. از جمله بخش های حساسی که می بایست از این درب ها استفاده کرد اتاق های عمل و آزمایشگاه ها می باشد که در آنها امکان انتقال بیماری بیشتر از سایر قسمت ها می باشد.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی  عبور و مرور را برای همه افراد مخصوصا افراد دارای معلولیت و کسانی که از ویلچر استفاده می کنند، آسان تر می نماید و به همین صورت درصد رضایت افراد را بالا می برد.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی  مزایایی داشته که از مهمترین آنها می توان به صرفه جویی در انرژی ، راحتی در رفت و آمد و بالا بردن سطح بهداشت را نام برد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()