سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی از انواع درب اتوماتیک شیشه ای  که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، درب اتوماتیک شیشه ای گردان  می باشد. در صورتی که از این مدل درب استفاده شود می توان تا حد زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری نمود. اگر محلی که در آن کار یا زندگی می کنید اختلاف دمای زیادی بین فضای داخل و خارج آن وجود دارد به شما پیشنهاد می کنیم از این مدل درب خریداری و استفاده مایید.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان را می توان همان درب گردان های قدیمی در نظر گرفت که با دست باز می دهند اما حالا موتور الکتریکی قوی به آن متصل شده و همه ی کار ها را انجام می دهد. لنگه های درب اتوماتیک شیشه ای گردان  که به صورت سه لنگه یا چهار لنگه مورد استفاده قرار می گیرند، در لبه ها به کار می روند و با یکدیگر زاویه ی 90 یا 120 درجه ایجاد می کنند.

طریقه کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای گردان 

این گونه درب اتوماتیک با استفاده از سنسور وزنی عمل می کنند به این صورت که سنسور های موجود در کف قرار می گیرند و در صورتی که شخصی  بر روی محدوده مشخص شده ی درب قرار گیرد سنسورها وزن وی را تشخیص داده ، اطلاعات به جعبه فرمان و سپس به موتور منتقل می شود و در نهایت منجر به گردش درب می شود. تنها نکته ای که استفاده از این گونه درب ها دارند این است که سنسورهای به کار برده شده در خارج از ساختمان ممکن است قدم زدن افرادی که قصد عبور از مقابل ساختمان شما را دارند نیز به عنوان شخصی که قصد ورود به ساختمان را دارد محاسبه کرده و درب را باز نماید و این نکته در صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار حائز اهمیت است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()