سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک شیشه ای گرد

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

درب اتوماتیک شیشه ای گرد یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک می باشد که می توان از آن برای پوشش ورودی ساختمان خود استفاده نمایید. این مدل از درب اتوماتیک می تواند به نمای ساختمان شما جلوه ی زیباتری اعطا نموده و آنرا بزرگتر از اندازه ای که هست نشان دهد.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد می تواند به گونه ای جلوه نماید که فضای ورودی با عظمتی را برای بینندگان و مراجعین به نمایش گذارد.  بهتر است از درب اتوماتیک شیشه ای گرد برای ساختمان هایی استفاده شود که در آنها از معماری های خاصی استفاده شده است تا بازدهی استفاده از این گونه درب ها بیش از پیش قابل لمس باشد. بهترین فضاهایی که پیشنهاد می شود در آنها از درب اتوماتیک شیشه ای گرد استفاده شود بیمارستانها ، هتل ها، فروشگاه های زنجیره ای و... می باشد ولی باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این مدل درب باید 40 درصد فضای بیشتر برای درب در نظر بگیرید.

طریقه کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای گرد

برای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد میتوانید این مدل درب را به صورت 360 درجه نصب نمایید در این صورت به 4 لت متحرک و 4 لت ثابت نیازمند خواهید بود مزیتی که استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد به صورت 360 برای شما خواهد داشت این است که از اتلاف انرژی به حد بسیار زیادی جلوگیری خواهد نمود. همچنین شما می توانید درب اتوماتیک شیشه ای گرد به صورت نیم دایره در نصب نمایید و با توجه به سلیقه ی شما قوس نیم دایره می تواند به سمت داخل یا خارج ساختمان باشد. درب نیم دایره ای از 2 لت ثابت و 2 لت متحرک ساخته می شود و توانایی باز کردن ورودی به میزان 1 تا 3 متر را دارا می باشد

در صورتی که مایل به استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای گرد هستید به شما پیشنهاد می کنیم پس از مشاهده محصولات با شماره های ذکر شده در سایت تماس گرفته و از مشاوره ی فهام در برخوردار شوید و سپس اقدام به انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()