سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی شباهت بسیاری به درب های اتوماتیک کشویی ساده داشته و تنها تفاوت آن استفاده بیشتر از عرض دهانه ی ورودی ساختمان می باشد. استفاده از چهار لت متحرک به جای دو لت کمک کرده است که 70 درصد عرض کل به صورت عرض بازشو مفید به کار گرفته شود. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که  عرض دهنه کم بوده استفاده از  درب کشویی ساده امکان پذیر نباشد.

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی نیز مانند ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از جمله مهم ترین آنها می توان به قابلیت تنظیم برای کاربران، قابل استفاده در فضای محدود، قابلیت اجرا برای درب هایی تا ارتفاع 3 متر، جلوگیری از اتلاف انرژی، در سیستم هوشمند ضد برخورد اشاره نمود.

از درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بیشتر در مواردی نظیر : بیمارستان ها ، هتل ها ، فرودگاه ها ، اماکن تفریحی ، فروشگاه های زنجیره ای ، بانکها و... استفاده می شود. در صورتی که شما نیز مایل به استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی هستید به شما پیشنهاد می کنیم به وب سایت فهام در مراجعه کرده و از محصولات مرتبط با درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دیدن نموده و در صورت مناسب دیدن محصول مورد نظر آنرا فقط با یک تماس خریداری نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()