سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

درب اتوماتیک مدل های مختلفی دارند و درب اتوماتیک شیشه ای نیز یکی از این مدل ها می باشد که خود نیز دارای انواع مختلفی می باشد که از بهترین نوع های درب اتوماتیک شیشه ای می توان به درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده اشاره نمود  در ادامه در این زمینه بیشتر توضیح خواهیم داد.

درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل پایین بودن هزینه های راه اندازی آن همچنین راحتی در استفاده توسط کاربر در بازار از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد همین امر موجب شده است تا شرکت های تولید کننده درب اتوماتیک شیشه به فکر تولید انواع مختلفی از درب شیشه ای باشند.

استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای به خصوص درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده دارای مزایای بسیاری است که از مهم ترین های آن میتوان به عمر بالا ، تنوع رنگی، قابلیت تعمیر در کمترین زمان و قیمت مناسب آن اشاره نمود.

از نام درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده میتوان به نحوه ی عملکرد آن پی برد این درب در هنگام باز و بسته شدن به صورت کشویی عمل می نماید و در صورتی که فردی در مجاورت سنسور آن قرار گیرد اطلاعات به جعبه فرمان و از آن به موتور منتقل میشود تا درب باز شود.

 در صورتی که به درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ساده نیازمند هستید به شما پیشنهاد می کنیم محصولات موجود بر روی سایت فهام در را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که محصولی را انتخاب نمودید با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()