سبد خرید 0
>> >>
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

درب اتوماتیک شیشه ای

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع درب اتوماتیک محسوب می شود که در بسیاری از مکان ها مثل فروشگاه ها، بانک ها و بسیاری دیگر قابل استفاده هستند. درب اتوماتیک شیشه ای قابلیت اتصال به سیستم کنترل تردد را دارد و با استفاده از ریموت می توان آن ها را باز و بسته کرد. این درب ها هنگام تردد به راحتی باز و بسته می شوند و از هر نظر بسیار راحت هستند و این یک ویژگی مهم برای این درب ها محسوب می شود. از آن جایی که این درب ها از امنیت بالایی برخوردار هستند و ضد حریق هستند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. از دیگر مزایای درب اتوماتیک شیشه ای صرفه جویی بالای آن در مصرف انرژی می باشد. نوع طراحی و درزگیری این درب ها به گونه ای است که می تواند مانع از ورود گرد و غبار و صدا به داخل ساختمان شود. درب اتوماتیک شیشه ای علاوه بر مزایایی که دارد از نظر زیبایی نیز بسیار زیبا و چشم نواز است.

این درب ها برای باز و بسته شدن از برق استفاده می کنند ولی در هنگام قطع برق به دلیل پشتیبانی از برق اضطراری مشکلی در جهت باز و بسته کردن درب بوجود نمی آید.

درب اتوماتیک شیشه ای دارای انواع مختلفی هستند که درب شیشه ای کشویی اتوماتیک یکی از انواع آن ها محسوب می شود. این درب ها برای مکان هایی مناسب هستند که فضای لازم برای باز و بسته شدن ندارند و همچنین دارای تردد بالایی هستند. اما در مواقعی که ورودی ساختمان دارای عرض کمی باشد می توانید از درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی استفاده کنید. روش کار درب تلسکوپی به این صورت می باشد که به جای استفاده از دو لت بزرگ از چهار لت کوچک استفاده می شود و به این ترتیب هنگام باز شدن درب، فضای ورودی بیشتری را در اختیار عابرین قرار می دهد.

 درب اتوماتیک شیشه ای لولایی نیز برای مواقعی استفاده می شود که درب، فقط ورودی یا خروجی و در واقع مسیر تردد یک طرفه باشد که معمولاً برای فروشگاه ها و مکان هایی مناسب می باشد که نیاز است ساختمان ورودی و خروجی مجزایی داشته باشد.

درب اتوماتیک تاشو نیز زمانی استفاده می شود که فضای ورودی کم باشد و نیاز است تمامی درب جهت عبور و مرور جمع شود.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که برای مکان هایی استفاده می شود که دارای تردد و آمد و شد بالایی هستند، این نوع درب این قابلیت را دارد که بتوان به طور همزمان از ساختمان وارد و یا از آن خارج شد. این درب ها به مقدار قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی و هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی صرفه جویی می کنند.

10 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()