سبد خرید 0
بر اساس مدت گارانتی
مدت زمان :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آیفون تصویری

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در مورد آیفون تصویری بیشتر بدانیم

آیفون تصویری وسیله ای است بسیار کار آمد که چندین سال است جای آیفون های صوتی قدیمی را گرفته اند. در اوایل ظهور آیفون تصویری در ایران این وسیله جز وسایل لوکس به حساب می آمد و به دلیل هزینه ی بالایی که خرید آن برای مالک خانه داشت هر شخصی توانایی خرید آنرا برای منزل خود نداشت. از دلایلی که به لوکس بودن آیفون تصویری کمک می کرد عدم نیاز همگانی به آن، قیمت بالای آن و همچنین نداشتن تنوع زیاد بود.

با توجه به ادغام جدا نشدنی تکنولوژی با زندگی روزمره ی انسان خرید و استفاده از آیفون تصویری به یکی از کار های دم دستی و عادی تبدیل شده است و روند رشد خرید آیفون تصویری به نوبه ای پیش رفت که امروزه تقریبا همه ی متجتمع های مسکونی و اداری از آیفون تصویری استفاده میکنند.

با توجه به نام آیفون تصویری مشخص است که در صورتی که از آن در ساختمان خود استفاده نمایید می توانید علاوه بر شنیدن صدای شخص بیرون از مجتمع تصویر آنرا نیز ببینید و در بسیاری از مواقع بدون برقراری ارتباط صوتی با شخص با دیدن تصویر وی درب را برای او باز نمایید.

تنوع آیفون تصویری

پس از گذشت چندین سال از عرضه اولین سری از آیفون های تصویری در ایران امروزه شاهد بالا رفتن تنوع در مدل های عرضه شده این کالا هستیم همچنین امروزه شاهد تولید وسایلی هستیم که علاوه بر انجام وظایف معمول آیفون تصویری کار های دیگری نیز انجام میدهند. با فهام همراه باشید تا به شما توضیحات بیشتری در مورد  آیفون تصویری ارائه دهیم.

آیفون تصویری هندزفری

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در همه زمینه ها به دنبال راحتی بیشتر خود هستید به شما پیشنهاد میکنیم که از آیفون تصویری هندزفری استفاده نمایید. این نوع آیفون تصویری ها گوشی بر روی بدنه ی خود نداشته و شما میتوانید با زدن یک دکمه با استفاده از میکروفون و بلندگوی تعبیه شده بر روی بدنه ی آیفون با مخاطب خود در بیرون از ساختمان گفت و گو نمایید. امروزه شاهد تولید آیفون تصویری هایی با صفحه ی لمسی هستیم . این آیفون تصویری ها میتوانند راحتی در استفاده را برای کاربر به همراه داشته باشند.

آیفون تصویری با قابلیت باز کردن درب پارکینگ

شاید خروج از خانه و رفتن به پارکینگ برای باز کردن درب آن برای خیلی از افراد مخصوصا آپارتمان نشینان سخت باشد به همین منظور تعداد مدل های معدودی هستند که این قابلیت را دارا می باشند که شخص از درون منزل به وسیله ی زدن یک دکمه بتواند درب پارکینگ را باز نماید.

آیفون تصویری با قابلیت نمایش تصاویر از دوربین مداربسته

از دیگر ویژگی هایی که میتوان به آیفون تصویری اضافه نمود امکان اضافه کردن دوربین مداربسته دوم به آن می باشد و شما میتوانید با استفاده از آن دوربین تصویر دیگری از محیط دیگر داشته باشید.

آیفون تصویری با قابلیت برقراری ارتباط داخلی بین واحد ها

آیفون تصویری هایی در بازار موجود می باشند که میتوانند ارتباط بین واحدهای یک مجتمع را با هم امکان پذیر نمایند به این صورت که اگر شما با ساکنین واحدی دیگر قصد برقراری ارتباط داشتید می توانید با شماره گیری عدد واحد آنها به آیفون تصویری آنها متصل شوید. در طرف مقابل بر روی نمایشگر آیفون تصویری شماره واحد شما نمایان می باشود و در صورتی که شخص مایل به برقراری ارتباط باشد می تواند با زدن یک دکمه امکان برقراری ارتباط را میسر کند.

اگر به منزل شما تماس های زیاد و یا مهمی می شود و مایلید تا در صورت دریافت چنین تماس هایی فورا از آنها با خبر شوید میتوانید از انواع آیفون تصویری هایی که به خط تلفن متصل می شوند استفاده کنید تا به راحتی پس از دریفت تماس به موبایل شما اطلاع داده شود.

پنل آیفون تصویری کدینگ و کارتخوان

استفاده از آیفون تصویری هایی که برای هر واحد یک دمه زنگ در نظر گرفته اند تنها برای ساختمان هایی با تعداد واحد کم در نظر گرفته شده اند و در صورتی که در ساختمانی با تعداد واحد بالای 30 مواجه هستید به شما پیشنهاد میکنیم برای صرفه جویی در هزینه و زیبا تر شدن محیط خارجی ساختمانتان از پنل های کدینگ استفاده کنید که برای هر واحد کدی را در نظر /رفته اند و شما با زدن آن کد در پنل بع آن واحد متصل می شوید.

آیفون های تصویری از چندین بخش مختلف درست شده اند، این بخش ها شامل پانل جلوی در، مانیتور، منبع تغذیه، قفل درب باز کن می باشد که به تریتیب به به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

پنل بیشتر به صفحه فلزی شناخته میشود که از نوار درزگیر برای آب بندی کردن آن استفاده میشود. برای آنکه لنز دوربین از موارد آسیب زای محیطی مصون بماند نیز شیشه ای محافظ بر روی آن در نظر میگیرند.

دوربین آیفون تصویری برای دریافت تصاویر از محیط بیرون و ارسال آن برای نمایش در نمایشگر درون خانه به کار برده میشود، این دوربین از نوع CCD بوده و به همین دلیل در جای خود ثابت می باشد.

برای آنکه دوربین در شب نیز دید کافی داشته باشد از مادون قرمز برای ارائه این قابلیت به دوربین استفاده میشود. اسپیکر نیز وظیفه ی منتقل کردن صدای شخص موجود در خانه به بیرون را بر عهده دارد.

در کنار این بخش ها برای هر واحد شستی زنگی جداگانه در نظر گرفته میشود که به صورت مستقل هر واحد را به زنگ خود مربوط می نماید. از میکروفون نیز برای انتقال صدای شخص بیرون از خانه به درون آن استفاده می شود.

پیچ هایی در آیفون تصویری به کار برده میشود که به وسیله ی آچار آلن میتوان آنها را باز و بسته نمود و همچنین زاویه دوربین را به وسیله ی آنها تغییر داد.  برای تغذیه ی تمام امکاناتی که در پنل آیفون تصویری به کاربرده شده اند سیم اتصال 12 ولتی به آن وصل شده است. همچنین برای آنکه بتوان از طریق آیفون تصویری درب را باز نمود یک سیم اتصال به درب بازکن وصل شده است.

برای آنکه درب به وسیله ی آِفون تصویری باز شود از دو روش استفاده از زنجیر که به وسیله ی انرژی ذخیره شده در فنر اقدام به باز کردن درب می کند و یا از نوع منگنت دار استفاده میشود ، نوع منگنت دار توسط یک منگنت زبانه به داخل کشیده می شود و درب باز می شود. امروزه از نوع دوم بیشتر برای باز کردن درب استفاده می شود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()